Žensko košarkarsko društvo Ilirija se ponaša z več kot 60-letno tradicijo delovanja na področju ženske košarke. S strokovno usposobljenimi trenerji že vrsto let uspešno razvijamo mlade košarkarice in jim pomagamo izoblikovati vrednote kot so disciplina, vztrajnost, kolektivnost in pozitiven odnos do športnega načina življenja.

Šola košarke je namenjena najmlajšim deklicam, ki se šele spoznavajo s košarkarsko žogo. Nudimo jim zabavno učenje osnovnih košarkarskih prvin in razvoj splošnih motoričnih sposobnosti. Vadba je prirejena potrebam in značilnostim otrok in jih na njim prijazen in razumljiv način počasi uvaja v svet košarke.

Šola košarke poteka na osnovnih šolah. Izvajajo jo strokovno usposobljeni trenerji, ki se vsako leto izpopolnjujejo na rednih licenčnih seminarjih za vodenje pionirskih ekip.

Urnik in lokacije bodo v naslednjih dneh objavljeni tudi na naši spletni strani. Za dodatne informacije o šoli košarke kontaktirajte Jana Bezico, vodjo Šole košarke na ŽKD ILIRIJA.

BODI KOŠARKARICA, POSTANI ILIRIJANKA!

#gremoilirija

Izpolite prijavnico in jo pošljite na info@zkdilirija.si