BUDUĆNOST LOVĆEN – AKSON ILIRIJA 37 – 82 (9:18, 11:22, 14:27, 3:15)
Strelke: Štirn 18, Sambolić S. 13, Magister 10, Ivanuša, Sambolić H. in Radmanović po 8, Kapelj Sket 6, Osterman 4, Gudžulić 3, Kos U. in Blatnik po 2, Kavčič Roškar

PRIMORJE – AKSON ILIRIJA 59 – 78 (14:25, 12:19, 13:18, 20:16)
Strelke: Sambolić H. in Štirn 16, Ivanuša 15, Sambolić S. 12, Kavčič Roškar 9, Radmanović 6, Magister in Kapelj Sket po 2, Gudžulić, Kos, Blatnik, Kavčič Roškar

Na prvi WABA turnir smo se odpravili v Črno Goro natančneje v Podgorico. Po naporni 15 urni vožnji smo imeli en dan, da se spočijemo in malo ogledamo mesto. V nedeljo pa sta nas čakali dve tekmi, prva proti domačinkam iz Podgorice Budućnost ter druga proti Primorju iz Hercegnovega.
Tekmo proti Budućnosti smo začeli zelo dobro in v prvih petih minutah povedli 10:1 in nato prednost iz minute v minuto povečevali. Zaradi začetniških napak Budućnosti smo prihajali do lahkih košev iz protinapadov. Ob polčasu je bila razlika za Ilirijanke že 20 točk. V drugem polčasu je razlika samo še naraščala in tako so na koncu Ilirijanke slavile s 82 proti 37.
Druga tekma proti Primorju je bila dosti težja kot prva. Črnogorke so se dobro upirale našim Ilirijankam vendar se je pri nas poznala kvaliteta, ter predvsem daljša klop. Ob polčasu smo vodili za 18 točk in tako tekmo mirno pripeljali do konca in zasluženo zmagali.
Čestitke dekletom za pristop, ekipni duh in borbenost na obeh tekmah, ter seveda za dve zmagi.

Naslednji turnir nas čaka 11.11. v Vipavi.

(Skupno 77 obiskov, današnjih obiskov 1)