Panter kamp že deveto leto odpira svoja vrata otrokom od 7. do 12. leta.

Vsebinsko zanimiv kamp omogoča otrokom aktivno preživljanje časa med poletnimi počitnicami. Počitniško varstvo, ki je več kot to, poteka vsak dan od ponedeljka do petka, od 8. do 16. ure. Otrokom ponujamo številne priložnosti za gibanje kot tudi možnosti za pridobitev in nadgradnjo košarkarskega znanja. Panterji se bodo večji del časa športno udejstvovali, njihove telesne aktivnosti* bomo dopolnili z zanimivimi in praktičnimi igrami, obiskom znanih košarkaric in košarkarjev, obisk bazena, in še kaj. Obljubljamo, da bodo otroci ob zmerni do visoki intenzivni telesni aktivnosti uživali in tako razvijali pozitiven odnos do športa.

V treh terminih bodo otroci ob strokovnih in predanih trenerjih deležni organiziranega in smotno načrtovanega počitniškega časa.

Prvi termin: od 28. 6. do 2. 7. 2021

Drugi termin: od 5. 7. do 9. 7. 2021

Tretji termin: od 23. 8. do 27. 8. 2021

Prijave na 9. Panter kamp so odprte.

Dobrodošli!

Več informacij je na voljo na plakatu ali povezavi.

* Vse aktivnosti bodo potekale v skladu z veljavnimi priporočili NIJZ za zajezitev širjenja COVID-19.