Mladinke nadaljujejo z dobremi rezultati v drugem delu prvenstva.

Akson Ilirija – Krka 95 – 53  (21-16,33-12,19-21,22-4)

Mihelić 17, Garić 16, Draganić 15, Sofrić 14, Sanjkar Ileršič 10, Kotar 8, Mičunović 8, Andoljšek 3, Osrečki 2, Škobalj 2, Gajanovič, Pavlič

Tokrat smo se pomerili z nasprotnicami iz Novega mesta. Kljub temu, da tekme nismo odigrali v kompletni postavi, smo od začeli zelo dobro in na hitro povedli 12-0. Nato nas je vodstvo malo uspavalo in gostje so uspele do konca prve četrtine izid skoraj izenačiti. V drugi četrtini smo s hitro igro in dobrim skokom prihajali do visoke prednosti, v napadu smo s kolektivno igro prihajali do odprtih metov in lahkih košev.

V drugem polčasu smo nato kontrolirali potek tekme, priložnost so dobile vse igralke in jo tudi dobro izkoristile.

Naslednji teden v nedeljo, 16.12.18 ob 18.00h, nas čaka še zadnja tekma v tem koledarskem letu proti ekipi Ježice.

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)