Četrtek, 14. marec
GROSUPLJE : AKSON ILIRIJA 45:77 (18:8, 16:24, 6:16, 5:29)
Mićunović 28, Pamić 10 (6 skokov), Vrečer (9 skokov, 6 podaj) in Jamnik 7
STATISTIKA
Domačinke so odlično začele tekmo, v uvodnih minutah prišle do vodstva 14:2 in prvi del tekme dobile za 14 točk. V drugi četrtini se je razigrala Ela Mićunović, ki je na koncu vknjižila 28 točk, bila pa je tudi najzaslužnejša za priključek gostujoče ekipe pred drugim polčasom.

Na začetku tretje četrtine so gostje povedle, domačinke pa nikakor niso uspele ustaviti napadov Ilirije. Grosupeljčanke so zgrešile nekaj odprtih metov, kar so gostje izkoristile in z agresivno obrambo v drugem polčasu dovolile le 11 točk.

Pri Grosupljem je Mojca Ahac dosegla 17 točk, Tinkara Zoran jih je dodala 11. Pri Iliriji je poleg Ele Mićunović Lejla Pamić dosegla 10 točk. (vir:KZS)

Torek, 19. marec
CINKARNA CELJE : AKSON ILIRIJA 90:59 (25:12, 19:16, 23:17, 23:14)

Draganić 15, Stergar 13 (5 skokov), Sofrić 10 (7 skokov)
STATISTIKA

Tekmo proti Celju smo odigrali v okrnjeni postavi, vendar kljub temu smo odigrali zelo korektno tekmo, vse punce so se borile in pokazale dobro igro. Na koncu smo sicer izgubili, vendar kljub temu pokazali borbeno in gledljivo igro, predvsem pa smo vseh 40 minut na igrišču igrali sproščeno ter bili ekipa.
Naslednja tekma nas čaka v petek, 22.3.2019 proti Mariboru doma ob 19.50h.

(Skupno 151 obiskov, današnjih obiskov 1)