Minuli teden so potekale predstavitve Ilirijine šole košarke na osnovnih šolah, na katerih sta trenerji Luka in Nikola skupaj s trenerko Nikolino ter Taro in Saro navduševali deklice za košarko in aktivno preživljanje prostega časa.

Naši trenerji in košarkarice, ki so tudi same začele svojo košarkarsko pot v naši šoli košarke, so otrokom predstavili osnove košarke, razkrili nekaj trikov in jih navduševali za šport IN KOŠARKO.

Predstavitve košarke so bile priložnost za deklice, da spoznajo košarko na zabaven način. Odziv deklic na predstavitvah košarke je bil izjemen, zato smo jih povabili, da se nam pridružijo tudi na poletnem počitniškem varstvu, v katerem koli izmed naših štirih terminov Panter kampa.

Ponosni smo na vse deklice, ki so se udeležile predstavitve, ter se zahvaljujemo trenerjem in našim košarkaricam za njihov čas in predanost. Skupaj bomo gradili močno košarkarsko skupnost in odpirali vrata novim priložnostim!

#košarkavšolah #talenti #navdih #šolakošarke #fairplay #welcometomyplayground #HERWORLDHERRULES

#GREMOILIRIJA