ŽKD Ilirija – Krka 85-29 (20:3,20:9,26:2,19:15)

Strelke:Vrečer 12, Osrečki 11, Pavlič 11, Pulevič 11, Sajnkar Ileršič 10, Suhalj 7, Mičunovič 6, Jelenc 5, Garič 5, Ude 2, Mustavar 2, Andoljšek 2,

Tekmo s Krko smo odigrali zelo dobro, od samega začetka smo narekovali ritem igre ter na koncu tekmo zmagali z visoko razliko.

Triglav – ŽKD Ilirija 52-51  (7:16,12:11,21:15,12:9)

Strelke: Vrečer 11, Mičunovič 11, Suhalj 8, Pulevič 6, Pavlič 5, Sajnkar Ileršič 4, Garič 3, Ude 2, Andoljšek 1,Mustavar, Jelenc

Tekmo proti Triglavu smo v začetku tekme odigrali zelo odločno in z veliko želje po zmagi, rezultat tega je bil vodstvo 14-0 po 4 minutah igre. Nato pa smo popustili v borbenosti ter agresivnosti, kar so domačinke znale izkoristiti in do polčasa znižati rezultat. Drugi polčas smo se izmenjavali v vodstvu, nobena od ekip si ni uspela priigrati večje prednosti, na koncu je odločala ena žoga, en met, ki so ga tokrat zadele domačinke in tekmo odločile v svojo korist.

Punce glavo gor, nas čakajo že naslednje  tekme, na katerih moramo popraviti napake iz te tekme in napredovati kot ekipa ter tudi kot posameznice.

Naslednjo tekmo igramo doma, 19.3.2017 ob 9.30 na Oš Hinko Smrekar proti Ježici!

(Skupno 39 obiskov, današnjih obiskov 1)